Alçak gerilim kabloları üreticisi olarak üç markamız ile Türkiye ve Dünya pazarında yer alıyoruz. Teknolojik üstünlüğe sahip, yüksek marka imajı, İnsan sağlığına zarar vermeyen ürünler, çevreye duyarlı yaklaşımlarımızla Türkiye’de Alçak gerilim kabloları sektörünün yenilikçi markası olmaya devam ediyoruz.

İlk markamız olan  2MKAB®  1994  yılında tescil ettirildi. Uluslar arası marka tescile de sahip olan ve ihracat kalemlerimiz arasındaki en büyük paya sahip olan 2MKAB; Kontrol kabloları, Enstrumantasyon kabloları Gemi ve Yat Kabloları, Enerji Kabloları, Koaksiyel kablolar, Bilgi İletişim kabloları , Bileşik ve CCTV kablolar , BUS kablolar, Yangın Alarm ve Dahili Telefon kabloları,PUR/SİLİKON kablolar,Demiryolu Kabloları,Kaynak Kabloları,Silikon Kablolar gibi farklı ürün gruplarını şemsiyesi altında bulundurmaktadır.

Yangına dayanıklı kablolarını  2006  yılında   FireKab®  markası adı altında toplayan 2M KABLO;   bu markasıyla kısa sürede özellikle ihracatta önemli bir paya sahip oldu.  

FireKab Kontrol Kabloları 
FireKab Yangın Alarm Kabloları 
FireKab Tesisat Kabloları 
FireKab Data Kabloları
FireKab Koaksiyel Kablolar
FireKab Enerji Kabloları
FireKab Gemi-Yat Kabloları
Gibi çeşitleri vardır.

BS 6387 CWZ, EN 50200, EN 50362, IEC 60331, 60332 IEC 60332-1, IEC 60332-3-24, standartlarına göre 2M KABLO laboratuar ve yangın odalarında test edilirler.

2M Kablo, 1998 yılından beri ürettiği Audio&Video kablolarını LOOKAB® markası adı altında kategorize etmiş ve 2005 yılında markayı tescil ettirmiştir. Lookab, Mikrofon Kabloları, Tesisat Kabloları, Multicore Kablolar,Işıklandırma Kabloları, Hoparlör Kabloları, Power-Cord  Kablolar,Video Kabloları,RGB  Kablolar,HDTV/SDI Kabloları gibi pazarın sıkça talep ettiği birçok ürün çeşidine sahiptir .

Alt ürün gruplarına sahip bu kablolar profesyonel stüdyo, sahne uygulamaları, yayın sektörü (TV- RADYO kanalları), konferans salonları, kültür merkezleri, okul, sinema, tiyatro, otel, stadyum, ses cihazları ve evlerdeki ses ve görüntü uygulamaları gibi ses ve görüntü düzeneklerinde kullanılır .

Lookab Türkiye’de ve Avrupa’da önemli projelerde güvenle tercih edilen bir markadır  .

Copyright © 1993 - 2mkablo.com Tüm Hakları Saklıdır Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Powered By 4FLYY