FABRİKA
AdresSancaktepe Mahallesi Klas Sokak No:08 Kat:02 34580 Silivri / İstanbul / Türkiye
Telefon0 212 672 73 14 (Pbx)
Fax0 212 672 73 12
Gsm0 533 658 80 91
E-Postainfo@2mkablo.com
Kroki Krokiyi görmek için tıklayınız.
Google Harita Google harita için tıklayınız.
İSTANBUL SATIŞ OFİSİ (Merkez)
AdresPerpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:2 No:9 / 21-22 Şişli
Telefon0 212 222 82 50 (3 hat)
Fax0 212 222 82 53
Gsm0 533 658 80 90
E-Postasatis@2mkablo.com
Google Harita Google harita için tıklayınız.
ANKARA SATIŞ OFİSİ (Anadolu)
Telefon0 312 310 82 77
Fax0 312 310 82 84
Gsm0 533 446 88 41
E-Postaankara@2mkablo.com
Google Harita Google harita için tıklayınız.
ANTALYA BÖLGE (Akdeniz)
Gsm0 533 373 14 67
E-Postaantalya@2mkablo.com
İZMİR BÖLGE (Ege)
Gsm0 533 493 13 46
E-Postaizmir@2mkablo.com
ADANA BÖLGE (Güneydoğu Anadolu)
Fax0 212 222 82 53
Gsm0 533 423 29 60
E-Postaadana@2mkablo.com
BURSA BÖLGE
Gsm0 534 363 46 17
E-Postabursa@2mkablo.com
RUSYA SATIŞ OFİSİ
Adres109444, Moskova, Ferganskaya Sok. 6/8
Telefon8 (495) 973 53 16
Fax8 (499) 741 63 08
Gsm0 533 446 88 41
Gsm8 (901) 523 25 22
E-Postamos@2mkab.ru
E-Postamos@2mkablo.com
İHRACAT
Telefon+90 212 672 73 14 (Dahili: 212-246)
Fax+90 212 672 73 12
E-Postasales@2mkablo.com
SATIN ALMA
Telefon+90 212 672 73 14 (Dahili: 214)
Fax+90 212 672 73 12
E-Postasatinalma@2mkablo.com
MEDYA İLİŞKİLERİ
Telefon0 212 222 82 50
Fax0 212 222 82 53
E-Postamedya@2mkablo.com
Copyright © 1993 - 2mkablo.com Tüm Hakları Saklıdır Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Powered By 4FLYY